+48 733 60 70 50
pon-pt 8:00-16:00

FAQ - Pytania i odpowiedzi

FAQ - Pytania i odpowiedzi

(Kliknij w pytanie aby zobaczyć odpowiedź)

NIE! Grawer na nieśmiertelniku jest wykonany przy użyciu specjalistycznego lasera. Napisy jak i grafika wypalane są na stali chirurgicznej poprzez wiązkę lasera. Stworzony w ten sposób grawer jest trwały. Innymi słowy - to gwarancja trwałości z uwzględnieniem sposobu użytkowniania.


NIE! Grawer na nieśmiertelniku jest WYPALANY LASEROWO.


Jeżeli posiadasz problem z dokonaniem płatności przez nasz system, zalecamy wykonanie standardowego przelewu na nasze konto.


Dane do przelewu:


F.H. IMPO

Ul. Banacha 3/88

76-200 Słupsk

17 1140 2004 0000 3202 4427 7872


Aby zaoszczędzić naszego i Twojego czasu, prosimy o umieszczenie nr. zamówienia w tytule przelewu.


Płatności księgowane są w dni robocze po godzinie 12-stej, po zaksięgowaniu płatności zamówienie wówczas zmienia swój status.


Tak, realizujemy zamowienia równiez z możliwością wysyłki za granicę, jest to wówczas koszt 20 PLN


Wysyłka zamówienia następuję do dwóch dni roboczych (48h). Składając zamowienie na dany termin, należy brać pod uwagę również czas dostarczenia przesyłki zależny od wyboru przewoźnika.


Niestety produkty z personalizowanym grawerem nie podlegają zwrotom, ani wymianom. Możliwe jest to tylko w przypadku zakupu produktu z gotowym wzorem (identycznym jak przedstawia oferta).


Wszelkie informacje na temat zwrotów, wymian oraz reklamacji znajdziesz pod linkiem: https://upominkigrawer.pl/zwroty-wymiany-reklamacje-pm-25.html


Jak dbać o biżuterię pozłacaną/powlekaną?

Jak dbać o biżuterię pozłacaną/powlekaną? - 5 Złotych Zasad.


1. Jeśli chcesz wyczyścić produkt, użyj do tego miękkiej szmatki. Stosowanie innych szmatek np. o właściwościach polerskich może skutkować uszkodzeniem zewnętrznej warstwy.

2. Unikaj kontaktu z Kosmetykami, Perfumami, Żelami do włosów, oraz innymi chemikaliami. Zawarte w nich substancje o odczynie kwasowym w kontakcie z biżuterią pozłacaną/powlekaną mogą spowodować reakcję chemiczną, która spowoduję odbarwienie się jej.

3. Zdejmij biżuterię przed pływaniem/kąpielą. Kontakt z chlorowaną wodą na basenie lub kosmetykami podczas kąpieli spowodować może utlenienie się złocenia/powlekania.

4. Zdejmij biżuterię, jeśli się pocisz, zawarty w pocie odczyn kwasowy (pH) spowodować może odbarwienie się biżuterii.

5. Unikaj narażenia na uderzenia/otarcia o ostre przedmioty. Uderzenie o ostry przedmiot spowodować może uszkodzenie powłoki poprzez zarysowanie jej.


Na stronie każdego z produktów (na dole karty produktu) istnieje zakładka "Zapytaj o produkt" gdzie w prosty sposób zapytasz o niego wypełniając formularz kontaktowy.
Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie?
skontaktuj się z nami za pomocą Formularza kontaktowego


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu